28. 10. 2023
19:00
sobota

VSTUPENKY

Cena vstupenky: vstupné 550 Kč, na místě 650 Kč

Vstupte do světa nevšedních zážitků a nechte se unést do světa kabaretu, kde se snoubí umělecké žánry a příběhy jednotlivých postav. Od prvních tónů a pohybu na pódiu se ocitnete v kouzelné atmosféře a budete svědky neuvěřitelného divadla.

Sledujte příběhy a sny jednotlivých aktérů, kteří se spojí do jednoho velkého celku a vytvoří unikátní show, plnou půvabu, humoru a svádění. Tento kabaret je jako jedinečný koktejl, který obsahuje nejlepší z tance, zpěvu, stand-up komiky, scenografie a burlesky. Očekávejte sofistikovaný humor, který vás bude bavit do posledního okamžiku. 

Umělci se spojují v neobvyklých spojeních, aby vytvořili nové možnosti pro pobavení diváka a ukázali, že nic není nemožné. Jednotlivé výkony jsou mixem originality, přesnosti a elegance, a přinášejí divákům nový zážitek a nečekané dojmy.

Vstupte do děje, kde umělecké disciplíny se prolínají, aby vytvořily nový a jedinečný svět, kde sny se stávají skutečnost. 

Každý moment na této kabaretní show vás bude vtahovat do vystoupení a vytvářet nové dojmy a emoce, které budou trvat dlouho po skončení představení.

Přijďte a nechte se unést na cestě za snem, který může být skutečností. 

Kontakty a informace


©2023 Divadlo Za komínem Humpolec • All rights reserved
Obchodní podmínky a návštěvní řád